Znajdź lekarza

wyszukaj lekarza, zapisz się i umów na wizytę

Katarzyna Adamowicz

Katarzyna Adamowicz

Dr n.zdr

Specjalności

dietetyk

Kontakt

501 023 653

k.adamowicz@klinikadilige.pl

Godziny przyjęć

  • Wtorek, po wcześniejszej rejestracji
  • Środa, po wcześniejszej rejestracji

O specjaliście

Dr n. zdr. KATARZYNA ADAMOWICZ - dietetyk kliniczny, psycholog, nauczyciel akademicki. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny (dietetyka) i Uniwersytet Szczeciński (psychologia). Napisała pracę doktorską na temat zespołu metabolicznego w schizofrenii. Bierze udział w projektach naukowych i jest autorem publikacji naukowych z zakresu dietetyki i psychologii.

Zajmuje się poradnictwem żywieniowym oraz pomocą w walce z chorobami dietozależnymi przy odpowiednim wsparciu psychologicznym. Specjalizuje się głównie w problemach otyłości, zaburzeniach gospodarki lipidowej, insulinooporności, chorobach tarczycy i chorobach układu pokarmowego. Współpracuje z osobami chorującymi na depresję, schizofrenię, zaburzenia lękowe. Prowadzi także warsztaty edukacyjne dla szkół i grup zorganizowanych na temat zmiany stylu życia, zaburzeń odżywiania, żywienia w poszczególnych jednostkach chorobowych oraz różnej tematyki psychologicznej.

Swoją wiedzę poszerza na szkoleniach i konferencjach z zakresu dietoterapii, najnowszych trendów żywieniowych oraz aspektów psychologicznych, w tym zagadnień motywacji.

Kierunek rozwoju zawodowego to doskonalenie umiejętności z zakresu zaburzeń hormonalnych, zaburzeń odżywiania, pracy z kobietami przygotowującymi się do ciąży i w ciąży oraz osobami w kryzysie psychologicznym.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz  certyfikowanym praktykiem Dialogu Motywującego.

Image

ul. Parkowa 5A/1 71-600 Szczecin

Terapia i zajęcia grupowe

ul. Piłsudskiego 20/2 70-462 Szczecin

Infolinia - +48 501 023 653

kontakt@klinikadilige.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek : od 14.00
Wtorek : od 14.00
Środa : od 14.00
Czwartek : od 14.00
Piątek : od 14.00

Harmonogram gabinetów

DMC Firewall is a Joomla Security extension!